Aktualności SKN

Profil SKN Kliniki Elektrokardiologii

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu SKN Kliniki Elektrokardiologii na nowej stronie internetowej Studenckiego Towarzystwa Naukowego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

(http://www.comfortzg.com/stn-umed-lodz/groups/?f=s).

Studenckie Koło Naukowego Kliniki Elektrokardiologii jak dotąd jest najliczniejszym i najszybciej rozwijającym kołem naukowych stowarzyszonym w SKN.

Wynika to dużego zainteresowania studentów, nie tylko wydziałów lekarskich, tematyką elektrokardiologii oraz organizacją pracy i możliwościami samorealizacji poszczególnych członków.

Dzięki naszemu profilowi możecie dowiedzieć się więcej na temat SKN Kliniki Elektrokardiologii, nawiązać kontakt z jego członkami i zostać jednym z nich.

Zapraszamy!


SPOTKANIE INAUGURACYJNE SKN Kliniki Elektrokardiologii w roku akademickim 2013/2014

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne SKN Kliniki Elektrokardiologii UM w Łodzi, które odbędzie się 21.10.2013r. o godz. 18:30 w Regionalnym Centrum Chorób Serca im. dr S. Sterlinga w Łodzi przy ul. dr S. Sterlinga 1/3.

Spotykamy się w okolicach auli.

Marta Rek i Kamil Paszowski
Przewodniczący SKN Kliniki Elektrokardiologii

plakat-spotkania-SKN-2013

 


 

Dnia 24.10.2011r w Regionalnym Centrum Chorób Serca przy ul. Dr. S. Sterlinga 1/3 odbyło się, pierwsze w roku akademickim 2012/2013, spotkanie Studenckiego Koła Naukowego (SKN) Kliniki Elektrokardiologii, Katedry Kardiologii i Kardiochirurgii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Poprowadził je Opiekun –  dr n. med. Michał Chudzik, który przedstawił plan pracy SKNu na najbliższy rok oraz warianty aktywności naukowej i klinicznej oferowane członkom koła.

W Studenckim Kole Naukowym Kliniki Elektrokardiologii swoje miejsce znajdą nie tylko studenci Wydziału Lekarskiego, ale także studenci Nauk Biomedycznych.

Mamy nadzieję, że w tak licznym gronie (31 nowych członków i 12 z poprzednich lat) w jakim rozpoczynamy pracę w tym roku, również zakończymy ją w czerwcu.

Wszystkim nowym i starym członkom SKN Kliniki Elektrokardiologii życzymy jeszcze większego zapału do pracy, naukowej pasji oraz wynikających z tego sukcesów zawodowych.

lek. Ewa Nowacka
Przewodnicząca SKN Kliniki Elektrokardiologii

 


 

I spotkanie SKN Elektrokardiologii w r.a.2012/2013

Serdecznie zapraszamy na spotkanie organizacyjne SKN Kliniki Elektrokardiologii UM w Łodzi, które odbędzie się 24.10.2012 o godz. 17.30 w Klinice Elektrokardiologii ul. Dr. S. Sterlinga 1/3, łódź (aula).

Ewa nowacka
przewodnicząca SKN Kliniki Elektrokardiologii


Wydrukuj strone
Do gory
Do gory